Duben 2007

Music is life

27. dubna 2007 v 13:44 | katushka |  Other pics

Crying

24. dubna 2007 v 20:57 | katushka |  Other pics

No see,No listen,No speak

24. dubna 2007 v 20:50 | katushka |  Other pics

Clear

24. dubna 2007 v 20:34 | katushka |  Other pics

Diskografie MCR

18. dubna 2007 v 17:59 | katushka |  My Chemical Romance

http://key-tee-music.blog.cz/0704/my-chemical-romance-diskografie

ROMANCE

DISKOGRAFIE MY CHEMICAL ROMANCE:

MY CHEMICAL ROMANCE -"I Brought You my Bullets, You Brought Me Your Love"

1.CD My Chemical Romance se jmenuje právě "I Brought You my Bullets, You Brought Me Your Love". Album vychází v roce 2002,po tragické události 11.září 2001...

.

.

.

.

.

SINGLY k tomuto CD:

"Headfirst For Halos"

Novým singlem z této desky se stal singl "Headfirst For Halos"...

.

.

.

.

.

.

MY CHEMICAL ROMANCE - "Three Cheers for Sweet Revenge"

Druhá deska vychází v roce 2004.Dostala Jméno "Three Cheers for Sweet Revenge". My Chemical ještě pořád patří k poměrně neznámým skupinám, ale už se začínají prosazovat.Po vydání songu "The Ghost of you", který se dostal i do vysíláná Mtv,je znalo už ticíce lidí.Dalším chytlavým songem z desky byl " Helena"...

.

.

SINGLY k tomuto CD:

"Helena"

Piloním songem z nové desky byl právě " Helena"....

.

.

.

.

.

.

"Im Not Okay"

Druhým byl " Im Not Okay"...

.

.

.

.

.

.

"The Ghost Of You"

A Největším hitem z Desky z kterým se proslavili byl " The Ghost of You"..

.

.

.

.

.

.

MY CHEMICAL ROMANCE-"Life on A Murder Scene"

V roce 2006 vydávají My Chemical Romance další album s názvem " Life on a Murder Scene. Jedna se o úplně stejné album jako předešlé, akorát live, sessions a nebo demo.Na tomto CD je 14 songů, zatímco na předešlém 11...

.

.

.

.

MY CHEMICAL ROMANCE-" The Black Parade"

Zatím poslední a nejúspěšnější album od My chemical Romance. Jmenuje se "Black Parade".Z Alba vyšli megahity jako " Welcome to the Black parade",tímto singlem se proslavili tak , že je znal už každý, hráli se v rádiích a opět se dostali do vysílání Mtv," Famous Last Words" byl druhý singl a třetí je " I Don't Love you".Deska je plná EMO,dnes velmi oblíbeného stylu.My chemical Romance velice úspěšně zabodovali hlavně s touto deskou i v ČR.Deska je skutečně ta nejlepší co vydali .. je to nádhera !

SINGLY z tohoto CD:

" Welcome to The Black Parade"

Pilotní singl se jmenuje " Welcome to The Black Parade". Po vydání tohoto singlu je znal každý ...

.

.

.

.

.

"Famous Last Words"

Druhým singlem byl "Famous Last Words"....

.

.

.

.

.

"I Dont Love You "

Třetí singl je krásná pomalá EMO balada která nese názec " I Don't Love you"...

.

.

.

.

.Gerard-xichtíky

18. dubna 2007 v 17:45 | katushka |  My Chemical Romance

Gerard- live in show

18. dubna 2007 v 17:44 | katushka |  My Chemical Romance


live in show

18. dubna 2007 v 17:39 | katushka |  My Chemical Romance

Frankie-fotečky

18. dubna 2007 v 17:35 | katushka |  My Chemical Romance

Frank a jamia

18. dubna 2007 v 17:15 | katushka |  My Chemical Romance

Moje bota

17. dubna 2007 v 20:28 | katushka |  My Photos

Psychologické profily

14. dubna 2007 v 15:06 | katushka |  Zajímavý věci

Sangvinik


Sangvinik miluje společnost. Je citový a okázalý, dokáže přeměnit každou práci v legraci. Nachází v životě spoustu vzrušení a dokáže své zážitky zajímavě a pestře vyprávět. Je vždy vstřícný a optimistický. Od nejútlejšího dětství je zvědavý a veselý, dokáže si hrát se vším, co je při ruce, zbožňuje přítomnost ostatních. Nemusí mít více talentu než ostatní, ale zřejmě si užívá více legrace. Jeho charisma a překypující osobnost k němu neustále přitahuje lidi. Zatímco ostatní povahy pouze mluví, sangvinik vypráví příběhy. Nejsnadnější způsob jak jej objevit je zjistit, kdo v kterékoliv skupince lidí mluví nejčastěji a nejhlasitěji. Touží být středem pozornosti a díky svému vypravěčskému talentu je duší společnosti. Dobře si pamatuje barvy, na rozdíl od jmen a jiných faktů. Je pro něj přirozený fyzický kontakt s ostatními, doteky, objetí, hlazení. Má vrozený smysl pro dramatičnost a může být vynikajícím hercem. Má naivní povahu a i v dospělosti si zachovává dětskou prostotu. Je citový, bezprostřední a otevřený, překypuje optimismem a nadšením téměř nad vším. Odjakživa chce vše vědět a tajemství u něj vyvolává šílenství. Bez váhání umí nabídnout svou pomoc, nedomýšlí však důsledky své ochoty. Je tvůrčí a neustále produkuje nové vzrušující nápady. Přitahuje a inspiruje ostatní svou energií a nadšením. Umí začít hovor s každým, kdo je po ruce a hned se stane vaším přítelem.

Většinou nic nedotáhne do konce a nedokáže pochopit, že by měl nějaké zásadní povahové vady. Příliš mluví, je rozvláčný a často přehání. Je málo vnímavý k ostatním, přehnaně se zaobírá sám sebou, je egocentrický. Neumí naslouchat. Protože neumí naslouchat a nemá zájem, nepamatuje si přesně jména. Jako přítel je nestálý a zapomnětlivý, jelikož přátel má příliš mnoho. Skáče lidem do řeči a často odpovídá za ostatní. Málokdy dodělá práci ve stanoveném termínu, střídá často zaměstnání.

Cholerik


Cholerik je dynamická osobnost, která dosahuje svých cílů. Stejně jako sangvinik je vstřícný a optimistický. Je rozeným vůdcem od nejútlejšího věku. Má podvědomou silnou touhu po změně, kdykoliv vidí, že něco není v pořádku. Bez váhání bojuje za lidská práva a chrání ukřivděné. Nikdy není apatický nebo lhostejný. Má silnou vůli, rozhodnost, problémy řeší rychle. Dokáže velet úplně všemu, bez ohledu na znalosti a podmínky. Jeho prvotním zájmem je dosahování cílů, nejde mu o to, aby se někomu zalíbil. Je cílevědomý a skvělý organizátor. Má schopnost dokončit větší díl práce než kdokoliv jiný. Rád překonává překážky, miluje boj a konkurenci. Obejde se bez přátel a diváků, stačí mu jeho cíl. Má intuici pro odhad situace a obvykle má pravdu. Miluje krizové situace, ve kterých exceluje.

Jeho život se řídí základním heslem, že má vždy pravdu a nemůže si ani náhodou připustit, že by se mohl mýlit. Musí vždy vítězit a pak hledat způsob, jak si zachovat tvář. Neumí vysadit z pracovního tempa a nutí k němu i své okolí. Musí stát vždy v čele a cítí se dobře, jen když má nadvládu. Má nadřazený postoj, který dokáže druhé značně psychicky deptat. Netoleruje slabosti, nesnáší nemocné a nerozhodné lidi. Neumí dobře jednat s lidmi, je netrpělivý.

Melancholik


Melancholik se už jako dítě jeví jako hluboký myslitel. Je nenáročný a tichý a má rád samotu. Vyznává pevný řád, oceňuje krásu a inteligenci. Je mlčenlivý a přemýšlivý, má pesimistickou povahu a předvídá potíže ještě dřív než vzniknou. Je pro něj velmi důležitá duševní činnost. Je vážný, stanovuje si dlouhodobé cíle a zabývá se pouze věcmi, které mají trvalý význam. Má sklon ke genialitě a vysoký intelekt. Ze všech typů má nejvíce tvůrčího talentu, žasne nad nadáním géniů. Potrpí si na precizní poslech hudby, potřebuje dokonalé stereo. Miluje čísla, grafy, mapy, plánky, seznamy, vidí cifry téměř všude. Dokonalá vnitřní organizovanost pro něj představuje základ jeho existence. Vyžívá se v detailech, které ostatní ani nestačí zaregistrovat. V životě hledá řád, ukládá vždy věci přesně na své místo. Bývá dobře oblečený a upravený s úzkostlivou pečlivostí, vyžaduje čisté okolí. Je perfekcionista a pokud něco dělá, dělá to jen pořádně, záleží mu pouze na kvalitě. Nesnáší plýtvání a miluje výhodné koupě. Umí být starostlivý a soucitný s upřímným zájmem o jiné lidi. Svého partnera si vybírá obezřetně, aby splňoval všechny jeho nároky.

Melancholik snadno podléhá depresi. Snadno se uráží a ve všem hned hledá problémy. Má nízké sebevědomí, myslí si, že ho všichni pomlouvají, trpí vnitřní nejistotou. Je váhavý, protože se bojí, že jeho plány nejsou úplně perfektní. Věnuje plánování příliš mnoho času. Na své okolí klade nerealistické nároky, uplatňuje na ostatní svůj perfekcionismus.

Flegmatik


S flegmatikem se vychází nejlépe ze všech povahových typů. Pro své rodiče představuje požehnání, protože je spokojený všude, kam ho strčíte. Má rád přátele, ale je šťastný i o samotě. Umí se snadno přizpůsobit každé situaci. Je cílevědomý. Mezi ostatními představuje tlumenou osobnost, dobře odolává tlakům. Ke všemu přistupuje klidně, věci řeší postupně, je prostě bezproblémový. Obdivuhodnou vlastností je zachovat si klid, chladnokrevnost a soustředěnost za každé situace. Nikdy nikam nespěchá a nedá se vyvést z míry. Je smířený se zákeřnostmi života a do ničeho nevkládá velké naděje. Je spolehlivý a vytrvalý, má dobré úřednické schopnosti, dokonale zvládá administrativní práci. Snaží se kolem sebe udržovat klid, působí jako zprostředkovatel a řešitel problémů. Má spoustu přátel, protože se s ním dobře vychází, je nejlepším přítelem. Nikoho neuráží, umí poslouchat, nemá potřebu mluvit, umí být vrbou nebo chápajícím publikem.

Neumí se pro cokoliv nadchnout a neexistuje situace, která by ho rozčílila. Brání se jakýmkoliv změnám a nerad zkouší nebo vymýšlí nové věci. Vypadá jako lenoch, odkládá věčně práci nebo se jí úplně vyhýbá. Nerad nese odpovědnost za svůj život. Nedává najevo své city, zdá se být strašně mdlý. Nerad říká ne. Bojí se učinit rozhodnutí

Schizofrenie

14. dubna 2007 v 14:51 | katushka |  Zajímavý věci
Schizofrenie - slovo, které má pro málokoho z nás jasný obsah. Mívá příchuť něčeho tajemného, někdy děsivého, obvykle se s ní setkáváme v literatuře nebo filmu. Jaká je ovšem realita?
Schizofrenie je duševní nemoc, patřící mezi takzvaná psychotická onemocnění. Svůj název získala teprve začátkem 20. století, a to podle mylné představy, že typickým příznakem této nemoci je rozdvojená osobnost.
Schizofrenií onemocní přibližně jedno procento populace a to všude po celém světě bez ohledu na podnebí a kulturu. Vyznačuje se především těžkou desintegrací osobnosti, porušeným kontaktem s realitou (neboli svět schizofrenika je velmi vzdálený světům ostatních lidí) a sníženou schopností vypořádat se s běžnou zátěží každodenního života.
Schizofrenie se projevuje především poruchami myšlení - bludy, a poruchami vnímání - halucinacemi. Blud je falešná představa, která se zdá být nemocnému skutečná a pravdivá a nelze mu ji vyvrátit.
Halucinace jsou poruchy vnímání, nemocný člověk slyší, vidí nebo cítí věci, které jiní nevnímají. Dá se říci, že člověk s bujnější fantazií si představuje různé obrazy, v duchu s někým rozmlouvá apod., ovšem bez problémů tyto věci odliší od skutečných vjemů zvenčí. Typickým příkladem halucinace je slyšení hlasů. Tyto hlasy s nemocným rozmlouvají, někdy mu nadávají nebo přikazují. Halucinace nejsou pouze projevem schizofrenie, přicházejí při požití některých drog nebo např. v náboženském vytržení (ty mohou být na rozdíl od projevů nemoci velmi příjemné a mohou být pro náš život důležité). Podobný stav můžeme také někdy zažít ve stavu mezi spánkem a bděním.
Člověk postižený touto nemocí je často velmi citlivý a vnímavý, má také schopnost originálního myšlení.
+...zdroy...

Druhy fobií

14. dubna 2007 v 14:34 | katushka |  Zajímavý věci
Fobie-chorobný strach prožívaný jako úzkost. Má svůj předmět, na nějž je vázán (osoba, zvíře, věc, jev, situace ap.) a podle něhož je pojmenován, např. antropofobie (strach z lidí), aichmofobie (strach z ostrých předmětů.)
Druhy fobií
astrofobie, astrophobia - chorobný strach z bouřky, blesku a jiných podobných úkazů. Z řeckého astron hvězda a fobos strach.
trichofobie, chorobný strach z vlasů.
tokofobie, chorobný strach ženy z porodu.
tafefobie, chorobný strach před možností být pohřben zaživa.
tabofobie, chorobný strach před vysycháním míchy.
siderodromofobie, chorobný strach z vlaků, ze železnice.
rektofobie, chorobný strach před onemocněním konečníku.
radiofobie, chorobný strach z ozáření.
patofobie, chorobný strach z nemoci, choroby.
parazitofobie, lékařství chorobný strach z parazitů.
panfobie, pantofobie - lékařství chorobný strach ze všeho.
nyktofobie, chorobný strach před tmou a nocí, který se vyskytuje zejména u neurotických dětí
nosofobie, chorobný strach z nemocí a jejich následků.
negrofobie, chorobný strach před černochy.
myzofobie, psychologie chorobný strach před špínou, nákazou nebo znečištěním.
gynofobie, chorobný strach muže před ženami.
erytrofobie, chorobný strach při červenání se.
ergofobie, chorobný, nadměrný strach z jednání, konání, činění.
eremofobie, chorobný strach být sám.
demofobie, chorobný strach z lidí.
cibofobie, chorobný strach z jídla.
batofobie, chorobný strach z hloubek.
bakteriofobie, chorobný strach z nákazy.
bacilofobie, chorobný strach z nákazy.
tanatofobie, chorobný strach ze smrti.
antropofobie, chorobný strach z lidí jako příznak duševní poruchy, např. neuróz, psychóz.
androfobie, chorobný strach ženy z mužů.
akrifobie, druh neurózy; chorobný strach pisatele, že napsal něco nesprávně, nevhodně.
aichmofobie, aichmophobia - chorobný strach, úzkost z ostrých předmětů, nástrojů.
aerofobie, chorobný strach z proudícího vzduchu, průvanu.
teofobie, chorobný strach z božího trestu a hněvu.
arachnofobie, chorobný strach z pavouků (podle Arachné).
zoofobie, chorobný strach ze zvířat.
karcinofobie, kancerofobie - chorobný strach před rakovinou.
pyrofobie, chorobný strach z ohně.
logofobie, chorobný strach z vlastního mluveného projevu (často provází koktavost).
lalofobie, laliofobie - chorobný strach z hovoru; často provází koktavost.
klaustrofobie, chorobný strach z uzavřených prostor.
gamofobie, chorobný strach ze sňatku.
hydrofobie-psychiatrie chorobný strach z vody, koupání a podobně.
čeho fšeho se můžeme jen bát...:o(ale strach se musí překonáfat, inač nás může pohltit... strach je jako houpací křeslo: houpáš se, ale nikam tě to nedostane...:o)

"Miluji tě" v různých jazycích

13. dubna 2007 v 21:29 | katushka |  Zajímavý věci
Albánsky - Te dua
Anglicky - I love you
Arabsky - Ana behibak.(žena muži)
Arabsky - Ana behibek (muž ženě)
Arménsky - Yes kez sirumen
Bělorusky - Ya tabe kahayu
Bulharsky - Obicham te
Dánsky - Jeg Elsker Dig
Eskymácky - Negligevapse
Esperantem - Mi amas vin
Estonsky - Ma armastan sind
Etiopsky - Afgreki'
Filipínsky - Mahal kita
Finsky - Mina rakastan sinua
Francouzsky - Je t'aime, Je t'adore
Havajsky - Aloha wau ia oi
Hebrejsky - Ani ohev et otha (žena muži)
Hebrejsky - Ani ohev otah (muž ženě)
Holandsky - Ik hou van jou
Chorvatsky - Volim te
Irsky - Taim i' ngra leat
Islandsky - Eg elska tig
Italsky - Ti amo
Japonsky - Aishiteru
Kambodžsky - Soro lahn nhee ah
Katalánsky - T'estimo
Korejsky - Sarang Heyo
Korzicky - Ti tengu caru
Latinsky - Te amo
Libanonsky - Bahibak
Litevsky - Es tevi miilu
Maďarsky - Szeretlek
Mandarinskou čínštinou - Wo ai ni
Navaho - Ayor anosh'ni
Německy - Ich liebe dich
Norsky - Jeg Elsker Deg
Polsky - Kocham Ciebie
Portugalsky - Eu te amo
Rumunsky - Te ubesk
Rusky - Ya tebya liubliu
Řecky - S'agapo
Siouxové - Techihhila
Slovensky - L`ubim ta
Slovinsky - Ljubim te
Srbsky - Volim te
Španělsky - Te quiero / Te amo
Svazijsky - Ninapenda wewe
Švédsky - Jag alskar dig
Švýcarskou němčinou - Ich lieb Di
Tahitsky - Ua Here Vau Ia Oe
Thaiwansky - Wa ga ei li
Thajsky - Chan rak khun (žena muži)
Thajsky - Phom rak khun (muž ženě)
Turecky - Seni Seviyorumb
Ukrajinsky - Ya tebe kahayu
Vietnamsky - Anh ye^u em (muž ženě)
Vietnamsky - Em ye^u anh (žena muži)
Welšsky - 'Rwy'n dy garu - Eg elska tig

Sekty

13. dubna 2007 v 20:22 | katushka |  Zajímavý věci
Předpoklady pro vznik sekty:
Samozřejmostí pro vznik nové sekty je pochopitelně dostatečný počet oddaných lidí nutných pro chod sekty. Otázkou ovšem je, kde se tito lidi berou? V dnešní uspěchané době si začíná mnoho lidí uvědomovat jakousi svoji zbytečnost ve společnosti a zbytečnost své existence vůbec. (např. vstávat ráno v 5 do práce, udělat si svou osmičku, a druhý den nanovo, muže asi jen těžko naplnit duchovní prázdnotu uvnitř člověka). Proto se člověk snaží najít naplnění svého života v některé z církví. Ty ovšem většinou zaujímají velice tradiční pohled na víru a hloubavějšímu jedinci nedokáží smysluplně vysvětlit stále se rozvíjející vědeckotechnický pokrok. A tak mezi těmito klasickými naukami vzniká široký prostor pro různé alternativní nauky a duchovní proudy. Některé mohou být neškodné, vedené ušlechtilými ideály, schopné skutečně člověku pomoci a naplnit jeho život. Ale také vznikají skupiny založené pro potřeby mocenského a peněžního obohacení svých vůdců.

Reinkarnace

13. dubna 2007 v 20:07 | katushka |  Zajímavý věci
Reinkarnace je stará víra. Je součástí mnoha náboženství. Věří se, že lidský duch, čili duše, je božským zdrojem. Ale vzhledem k vlastnímu vývoji je potřebné, aby duše v životě prožila všechno. Reinkarnace také logicky vysvětluje existenci ,,zázračných dětí". Zázračné děti vládnou dovednostmi, které si přinesly z minulého života. Pro toho kdo nevěří v reinkarnaci je těžké pochopit i smrt dítěte. Jaký byl vůbec smysl života dítěte, když trval jen několik krátkých let?? Dítě se naučilo všechno, co mu bylo určeno pro jeho konkrétní život a tak šlo dál. Přirovnáním k tomuto jsou třídy školy. Vstupujete do první třídy, naučíte se základům. Když je zvládnete, ukončíte třídu a máte prázdniny a pak postoupíte do vyšší třídy. V každém životě musíte získat určité množství vědomostí a prožít určité množství vědomostí a prožít určité množství zážitků. Jakmile toto splníte váš život skončí (umřete). Pokud postoupíte do vyšší třídy narodíte se v jiném těle. Proto si nepamatujete nic z minulého života. Pocit déja-vu je pocit, že už se něco stalo dříve. Někteří tento pocit znají. Například poznáte člověka a máte pocit jako byste se s nim znali už dávno. V jaké formě se vracíme na zem?? Někteří si myslí, že se nemusíme vrátit vždy v lidské podobě. V čarodějnictví se věří, že všechny věci mají duše (samozřejmě že duše mají i lidé a zvířata). Ti, kdo nevěří v reinkarnaci, často uvádějí:,, Jak to, že ale na světě lidé stále přibývají?? Je to tím, že i duše (duchové) se rodí nové a i umírají. Neexistuje prostě počet duší, které jsou nesmrtelné to ne. máme tedy ,,Nové duše" - ty prožívají svou první reinkarnaci a máme i ,,Staré duše" - ty prošly řadou životů.
Odplata
Reinkarnaci přivádějí myšlenky na karmu. Karma se zpravidla považuje za systém odměny a trestu platící ve všech životech. Jestliže se dopustíte zla v jednom životě, budete za to muset platit v příštím. Často se mluví o ,,karmických dluzích" a o ,,karmických trestech", ale zřídka o ,,karmických odměnách". Čarodějnictví (wicca) má na toto názor tento: ,,Čiň dobro a dobro se ti vrátí. Ale pácháš-li zlo, zlo tě potká". Výše odměny i trestu je trojnásobná. Tz., že pokud spácháš zlo, 3x se ti vrátí zpět, uděláš dobro 3x se ti vrátí v dobro. Ale neznamená to, že když někomu dáte pěstí do oka, neznamená to, že vám to 3x vrátí, ale že si třeba v budoucnosti zlomíte nohu či něco jiného. Také nejsou zážitky závislé na minulých životech. Ale také nesmíte jen sedět a říct si:,, Všechno je předem určeno, jen to pouze prožiji". To ne. Nezapomeňte VYTVÁŘÍTE SI SVOU VLASTNÍ REALITU.
Mezi životy
Délka času stráveného mezi životy může být různá podle vašeho studia lekcí a jejich integrace s předchozími lekcemi. Také záleží na potřebné přípravě na příští ,,semestr" (život). K vývoji a pokroku nedochází jen v tomto životě, probíhá i v ,,meziobdobích". Určitě jste slyšeli o ,,strážných andělech". Určitě ano. Znamená to, že zde na Zemi duch vždy dohlíží na méně vyvinutého ducha. Vzhledem k tomu, že v meziobdobí neexistuje čas, dohled nad duchem spojeným se zemí po jeho celý život nezbrzdí pozorovatelův pokrok. Naopak to bude vztah něco jako ,,učitel - žák".
Takže na závěr vám připomenu pravidlo Wiccan Rede: ,,Dělej co chceš, pokud to nikomu neuškodí".

Sny

13. dubna 2007 v 19:03 | katushka |  Pocity/Myšlenky
Každý z nás má nejrůznější sny, přání a tužby, po kterých touží je uskutečnit. Již Freud ve svých výkladech snů tvrdil: "Sny jsou královskou cestou do nevědomí." Sníme všichni bez ohledu na věk, vzdělání, pohlaví a nezáleží, jsme-li lidé nebo zvířata. Ovládněte své sny, své touhy, vytvořte si svůj zcela reálný svět a užívejte si ho v plné své kráse. Jde o to, abyste si ve snu uvědomili, že sníte a dokázali toho náležitě využít. Tibetští mniši již v osmém století považovali za otázku své cti udržet své vědomí bdělé i v nejhlubším spánku. Jen málo lidí však dnes ví, jak je možné řídit vědomé snění a jaké v sobě skrývají možnosti.